Листопадівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів НОВОМИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ


запам'ятати

 



Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія 5-й Міжнародний освітній онлайн-форум
  • Завдання до олімпіад

     

     УКРАЇНА

     

    НОВОМИРГОРОДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    ВІДДІЛ ОСВІТИ

     

    Н А К А З

     

    від 12 жовтня 2015  року                                                                             № 271

    м. Новомиргород

                                                                                                         

    Про проведення І-ІІ етапу Всеукраїнських

    учнівських олімпіад з базових дисциплін

    у 2015/2016 навчальному році

     

    Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого                  в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 13 січня 2014 р. № 31                                «Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015-2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014-2019 роки», наказу Міністерства освіти і науки України                                    від 07 вересня 2015 р. № 31 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації  від 12 жовтня 2015 року «Про організацію та проведення                 І ‑ ІІІ етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад і турнірів  у 2015/2016 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді З метою стимулювання творчого самовдосконалення дітей, виявлення та розвитку обдарованих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін, прищеплення широкому колу учнівської молоді навичок самоосвітньої та дослідницької роботи

     

    НАКАЗУЮ:

     

    1. Провести у 2015/2016 навчальному році учнівські олімпіади у два етапи:

             І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  – шкільний – з 12 жовтня  по 23 жовтня 2015 року.

            ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад – районний – з 1 листопада по 22 грудня 2015 року на базі Златопільської гімназії м. Новомиргорода                 у визначені строки (Додаток 1).

     

    2. Затвердити Положення про проведення І та ІІ етапів учнівських олімпіад

    з базових дисциплін у Новомиргородському районі (Додаток 3).

     

    3. Затвердити склад оргкомітету та фахових журі, у тому числі голів та їхніх заступників, секретарів, експертів-консультантів ІІ етапу олімпіад                                            (Додаток 6).

     

    4. Залучити для проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін спостерігачів – працівників Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості та Новомиргородського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, відповідно до графіка (Додаток 2).

     

    5. Районному методичному кабінету:

    5.1.   Надавати методичну допомогу шкільним оргкомітетам і журі предметних олімпіад.

    5.2.   Здійснювати контроль за проведенням шкільного етапу олімпіад.

                                                                                 Відповідальні: методисти

                                                                                 відділу освіти – куратори ЗНЗ

    Термін: з 12.10.2014 – 23.10.2014р.

            

    5.3. Звіти про проведення ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін та заявки на участь у ІІІ етапі надіслати до 25 грудня 2015 року комунальному закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

     

    5.4. Провести відбірково-тренувальні збори переможців ІІ етапу – кандидатів до складу команд ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

     

    6. Керівникам  загальноосвітніх навчальних закладів:

    6.1. Ознайомити педагогічних працівників та учнів з Положенням про проведення І та ІІ етапів учнівських олімпіад з базових дисциплін.

    6.2. Проконтролювати забезпечення учнів, які беруть участь у олімпіадах, відповідним канцелярським приладдям.

     

    6.3. Забезпечити:

    6.3.1.  організацію урочистого відкриття шкільного етапу олімпіад.

                                                                                      Термін: 12.10.2015 р.

    6.3.2. Розміщення на сайті навчального закладу завдань предметних олімпіад минулих років з метою самостійного опрацювання їх учнями.

    Термін: до 13.10.2015 р.

    6.3.3. Якісне проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, можливість участі в олімпіадах усіх бажаючих учнів.

     

    6.4. Створити оргкомітет, предметні журі для проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

                                                                                  Термін: до 13.10.2015 р.

    6.5. Підвести підсумки, підготувати та надати до РМК звіти ( Додаток  4) про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, заявки (Додаток 5).

    Термін: до 23.10.2015 р.

    6.6. Забезпечити прибуття переможців шкільних олімпіад для участі в районному етапі олімпіад до Златопільської гімназії м. Новомиргорода на 08.45, відповідно до графіка проведення.

     

    6.7. Організувати своєчасну явку членів журі для перевірки і оцінювання робіт учасників до Златопільської гімназії м. Новомиргорода на 08.30 у дні проведення олімпіад.

     

    6.8. Відповідальність за збереження життя і здоров’я учасників ІІ етапу олімпіад покласти на керівників команд, призначених наказами по школі.

     

    6.9. Розробити план заходів щодо  підготовки учнів, які братимуть участь у ІІІ етапі олімпіад (для кожного учня окремо) та надати його профільному методисту не пізніше ніж через 7 днів після проведення олімпіади.

     

    6.10. Компенсувати вихідний день, за рахунок раніше відпрацьованого часу, членам журі, які будуть перевіряти роботи учасників олімпіад у вихідний день та керівникам команд, які супроводжуватимуть учнів (ст.72 Кодексу законів про працю України).

     

    6.11. Компенсувати вихідний день спостерігачам, які слідкуватимуть за написанням олімпіадних завдань, за рахунок раніше відпрацьованого часу (ст.72 Кодексу законів про працю України).

     

    6.12. Директору Златопільської гімназії м. Новомиргорода Бирзулу В.Л. забезпечити відповідні умови і виділити необхідну кількість класних кімнат для проведення олімпіад.

     

    7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Брижицьку О.Л.

     

     

     

     

     

    Начальник відділу                                                                           О.Полтавець

     

                                                                                    

     

                                                                                               Додаток 1

                                                                                               до наказу відділу освіти

                                                                                     райдержадміністрації

                                                                                              від 12.10.2015 р. № 271

     

    Графік проведення

    ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

    у 2015/2016 н. р.

     

    Назва предмета

    Дата проведення

    Початок роботи

     

    Дні роботи членів журі

    1

    Українська мова та література

    (7-11 кл.)

    01.11

    08.30

    01.11

    2

    Математика (6-11 кл.)

    07.11

    08.30

    07.11

    3

    Німецька мова (8-11 кл.)

    08.11

    08.30

    08.11

    4

    Астрономія (10-11 кл.)

    08.11

    08.30

    08.11

    5

    Біологія (8-11 кл.)

    14.11

    08.30

    14.11

    6

    Історія (8-11 кл.)

    15.11

    08.30

    15.11

    7

    Географія (8-11 кл.)

    21.11

    08.30

    21.11

    8

    Російська мова та література 

    (8-11кл.)

    22.11

    08.30

    22.11

    9

    Хімія (7-11 кл.)

    28.11

    08.30

    28.11

    10

    Інформатика (8-11 кл.)

    29.11

    08.30

    29.11

    11

    Екологія (10-11 кл.)

    29.11

    08.30

    29.11

    12

    Фізика (7-11 кл.)

    05.12

    08.30

    05.12

    13

    Інформаційні технології
    (8-11 кл.)

    06.12

    08.30

    06.12

    14

    Англійська мова (8-11 кл.)

    12.12

    08.30

    12.12

    15

    Трудове навчання (8-11 кл.)

    13.12

    08.30

    13.12

    16

    Французька мова (8-11 кл.)

    13.12

    08.30

    13.12

    17

    Правознавство (9-11 кл.)

    19.12

    08.30

    19.12

    18

    Економіка (9-11 кл.)

    20.12

    08.30

    20.12

     

     

     

    УКРАЇНА

    НОВОМИРГОРОДСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

    КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    ВІДДІЛ ОСВІТИ

     

    Н А К А З

     

    від 25 грудня 2015 року                                                                       № 370

    м. Новомиргород

     

    Про підсумки проведення ІІ етапу

    Всеукраїнських учнівських олімпіад

    з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році

     

                Відповідно до наказу відділу освіти Новомиргородської райдержадміністрації від 12 жовтня 2015 року № 271 «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році», з метою поліпшення стану викладання базових дисциплін, творчого самовдосконалення учнів, виявлення, поширення і впровадження у навчально-виховний процес сучасних прийомів і методів навчання, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів протягом листопада-грудня 2015 року були проведені районні предметні олімпіади.

    В олімпіадах взяли участь юні знавці української мови та літератури, історії, правознавства, математики, фізики, хімії, географії, біології – всього 689 учнів переможців шкільного етапу з 17 шкіл району. Зокрема, з математики –  96 учасників з 13 шкіл, з хімії – 66 учасників з 8 шкіл, з фізики – 65 учнів з 10 шкіл, з історії – 63 учні з 9 шкіл, з біології – 70 учнів з 12 шкіл, з географії – 55 учнів з 12 шкіл, з української мови та літератури – 76 учнів з 14 шкіл, з російської мови та літератури  - 19 учнів з 6 шкіл, іноземних мов – 56 з 16 шкіл, з інформатики – 12 учнів з 6 шкіл, з інформаційних технологій – 14 учнів з 5 навчальних закладів, з астрономії 20 учнів з 5 шкіл, з екології 16 учнів з 7 шкіл, з економіки 19 учнів з 5 загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому навчальному році явка учасників, порівняно з попереднім навчальним роком, збільшилася, також слід відзначити колективи Коробчинської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор – Петух Н.О.), Оситнязької ЗШ І-ІІІ ступенів (директор – Куделя О.М.)  Листопадівської ЗШ І-ІІ ступенів (директор – Єпанча О.В.), учні яких почали активніше брати участь у олімпіадах та займати призові місця.

    Олімпіади проводилися за завданнями, розробленими і надісланими Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені В.Сухомлинського і потребували від учнів знань, кмітливості, спеціальної підготовки. До перевірки робіт були залучені вчителі району, голови РМО, методисти районного методичного кабінету.                      Адміністрація Златопільської  гімназії м. Новомиргорода провела організаційну роботу з підготовки та проведення олімпіад на високому рівні, а також слід відзначити відповідальне ставлення до своє місії в даних змаганнях колективи Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості та Новомиргородського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

    Найбільше призерів районних олімпіад традиційно мають Златопільська гімназія м. Новомиргорода, Новомиргородські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 1, 2, 3, Капітанівська, Туріянська, Панчівська, Мартоніська, Оситнязька ЗШ І-ІІІ ступенів. Роботи учнів цих шкіл якісно оформлені, змістовно насичені, учні демонструють ґрунтовні знання законів, теорем, вміння знаходити рішення в стандартних і нестандартних ситуаціях, давати правильне теоретичне обґрунтування.

             Проте, вкотре доводиться констатувати, що обсяг знань частини учнів не відповідає рівню вимог, відповідно до Положення про олімпіади, оскільки учні не вміють застосовувати свої знання в нестандартних ситуаціях, не обізнані з прийомами, підходами до розв’язання ускладнених завдань.

             Ряд навчальних закладів (Петроострівська ЗШ І-ІІІ ступенів, директор –Литвин Н.В., Жовтнева ЗШ І-ІІ ступенів, директор -  Фейзуліна Л.В., Шпаківська ЗШ І-ІІ ступенів, директор – Яновська Л.Г, Оситнянська ЗШ І-ІІ ступенів, директор – Клисун Г.І., Камянська ЗШ І-ІІ ступенів, директор – Подурець Н.О., Пурпурівський НВК, директор – Хомич А.П.) взагалі проігнорували відповідний наказ відділу освіти і не взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.       

             На підставі підсумкових матеріалів журі районних олімпіад

            

    НАКАЗУЮ:

     

    1.     Визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (Додаток 1).

    2. Районному методичному кабінету:

    2.1. Підготувати звіт про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін для комунального закладу «Кіровоградський інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

    2.2. Надати заявки на участь учнів-переможців у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін до  комунального закладу «Кіровоградського інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» до 30 грудня 2015 року.

    2.3.Проконтролювати підготовку  учасників  до  ІІІ   етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін по загальноосвітніх навчальних закладах району.

     

      3.Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

     

    3.1. Проаналізувати наслідки проведення районних олімпіад на нарадах при директорові, вжити заходи щодо підвищення їх організаційного рівня, поліпшення якості підготовки команд для участі у районних олімпіадах.

    3.2. Обговорити на педагогічних радах, засіданнях відповідних методичних об’єднань питання роботи з обдарованими дітьми та підготовки учнів до участі в олімпіадах.

    3.3. Відзначити вчителів, які забезпечили відповідну підготовку учнів – переможців ІІ етапу олімпіад.

    3.4. Організувати систематичну (не менше 3-х разів на тиждень) консультативну підготовку учнів-учасників ІІІ (обласного етапу) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та надати План підготовки учня до участі ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

             4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на методиста районного методичного кабінету Брижицьку О.Л.

     

     

     

    Головний спеціаліст відділу                                                         Г.Шевченко            

    Додаток 1

    до наказу відділу освіти

    райдержадміністрації

    від 25 грудня 2015 року № 370

    Біологія

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Стрілець Віталіна

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    7

    І

    Сукач О.Б.

    2

    Білоус Тетяна

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    8

    ІІ

    Сукач О.Б.

    3

    Ткаченко Алла

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІ

    Масляна К.М.

    4

    Геращенко Вікторія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    8

    ІІІ

    Чепіжак В.А.

    5

    Цуркан Світлана

    Мартоніська ЗШ           І-ІІІ ступенів

    8

    ІІІ

    Кваша І.В.

    6

    Галушко Інна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    І

    Шкарупа О.М.

    7

    Сташенко Дарина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    ІІ

    Шкарупа О.М.

    8

    Бережна Оксана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    ІІІ

    Новохатченко Т.М.

    9

    Скиданова Марина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    І

    Новохатченко Т.М.

    10

    Коптєв Олександр

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Денисенко А.О.

    11

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Денисенко А.О.

    12

    Гненна Олена

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІІ

    Снісар І.М.

    13

    Железняк Анастасія

    Капітанівська ЗШ  І-ІІІ ступенів

    11

    І

    Скирда Г.М.

    14

    Павленко Роксолана

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11

    ІІ

    Сукач О.Б.

    15

    Русенко Софія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Денисенко А.О.

    16

    Самченко Любов

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Новохатченко Т.М.

    17

    Коровіна Діана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Новохатченко Т.М.

     

    Математика

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Маньківський Олександр

    Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    6

    І

    Яриш М.Ф.

    2

    Ворона Катерина

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    6

    ІІ

    Приз О.М.

    3

    Пасічник Єгор

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    6

    ІІІ

    Лукіна Л.Г.

    4

    Андрухін Світлана

    Оситнязька ЗШ     І-ІІІ ступенів

    6

    ІІІ

    Сольська Н.Є.

    5

    Приз Ілона

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    7

    І

    Боса О.М.

    6

    Матвієнко Алла

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    7

    ІІ

    Пецун А.Ю.

    7

    Чорна Валерія

    Златопільська гімназія

    8

    І

    Моргун О.В.

    8

    Кулініч Світлана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    8

    ІІ

    Сидоренко Т.О.

    9

    Волошин Вікторія

    Златопільська гімназія

    9

    к/р

    Моргун О.В.

    10

    Бестаченко Єгор

    Златопільська гімназія

    9

    к/р

    Моргун О.В.

    11

    Забажан Євгенія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    к/р

    Іщенко О.С.

    12

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    І

    Мороз О.С.

    13

    Фільнюк Павло

    Златопільська гімназія

    10

    І

    Мороз О.С.

    14

    Лінчевський Олег

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    10

    ІІ

    Король О.Л.

    15

    Горбулін Віктор

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІ

    Лукіна Л.Г.

    16

    Коровін Денис

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    10

    ІІІ

    Мурзак В.Р.

    17

    Коробцова Софія

    Златопільська гімназія

    11

    к/р

    Мороз О.С.

    18

    Хохол Владислав

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    к/р

    Голайда В.А.

    19

    Студінська Вікторія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    к/р

    Голайда В.А.

     

    Історія

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Чорна Валерія

    Златопільська гімназія

    8

    І

    Бирзул О.В.

    2

    Коваленко Сергій

    Златопільська гімназія

    8

    ІІ

    Бирзул О.В.

    3

    Ткаченко Алла

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІІ

    Зарудня С.В.

    4

    Дерев’янко Сергій

    Златопільська гімназія

    9

    І

    Бирзул О.В.

    5

    Алямова Аміна

    Туріянська ЗШ            І-ІІІ ступенів

    9

    ІІ

    Стрілець С.О.

    6

    Бестаченко Єгор

    Златопільська гімназія

    9

    ІІІ

    Бирзул О.В.

    7

    Кривенко Вадим

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    ІІІ

    Луценко О.В.

    8

    Гуменюк Анна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    І

    Коваленко І.О.

    9

    Фільнюк Павло

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Бирзул О.В.

    10

    Денисюк Ірина

    Златопільська гімназія

    10

    ІІІ

    Бирзул О.В.

    11

    Чорноус Ілона

    Златопільська гімназія

    11

    І

    Бирзул О.В.

    12

    Коробцова Софія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Бирзул О.В.

    13

    Гончаренко Валерія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Бирзул О.В.

    14

    Геращенко Катерина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    11

    ІІ

    Давиденко С.М.

    15

    Студінська Вікторія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Коваленко І.О.

    16

    Мартинюк Анастасія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    11

    ІІІ

    Давиденко С.М.

     

    Географія

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Чорна Валерія

    Златопільська гімназія

    8

    І

    Гончарова В.А.

    2

    Коваленко Сергій

    Златопільська гімназія

    8

    ІІ

    Гончарова В.А.

    3

    Шевченко Юлія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    8

    ІІІ

    Беценко В.О.

    4

    Алямова Аміна

    Туріянська ЗШ            І-ІІІ ступенів

    9

    І

    Алямова О.В.

    5

    Крєпак Дарія

    Канізька ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    ІІ

    Ткаченко Н.В.

    6

    Забажан Євгенія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    ІІІ

    Погорілий О.В.

    7

    Коптєв Олександр

    Златопільська гімназія

    9

    І

    Гончарова В.А.

    8

    Гненна Олена

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІ

    Погорілий О.В.

    9

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    ІІІ

    Гончарова В.А.

    10

    Покаленко Тетяна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІІ

    Федоров М.М.

    11

    Русенко Софія

    Златопільська гімназія

    11

    І

    Гончарова В.А.

    12

    Скикевич Богдан

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11

    ІІ

    Федоренко К.І.

    13

    Геращенко Катерина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    11

    ІІІ

    Погорілий О.В.

     

    Українська мова та література

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Козяр Катерина

    Листопадівська ЗШ І-ІІ ступенів

    7

    І

    Приз В.В.

    2

    Мєдвєдєв Ілля

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    7

    ІІ

    Вітковська Л.В.

    3

    Полящук Дарина

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    7

    ІІІ

    Ракіцька В.В.

    4

    Чорна Валерія

    Златопільська гімназія

    8

    І

    Килівник Т.І.

    5

    Ткаченко Алла

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІ

    Кондратенко Н.П.

    6

    Івченко Дарина

    Панчівська ЗШ

     І-ІІІ ступенів

    8

    ІІІ

    Босько Р.О.

    7

    Качур Анна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    І

    Яцейко В.І.

    8

    Сидоренко Яна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    ІІ

    Кондратенко Н.П.

    9

    Федоренко Валерія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    ІІІ

    Яцейко В.І.

    10

    Бережна Оксана

    Туріянська ЗШ     І-ІІІ ступенів

    9

    ІІІ

    Коломієць Л.І.

    11

    Мокрицька Ірина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІ

    Кондратенко Н.П.

    12

    Скиданова Марина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІІ

    Кондратенко Н.П.

    13

    Коровіна Діана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    І

    Німчинова В.Г.

    14

    Самченко Любов

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІ

    Німчинова В.Г.

    15

    Котляренко Яна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Німчинова В.Г.

     

    Російська мова та література

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Хлівна Дар’я

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    8

    І

    Білокрис В.В.

    2

    Ткаченко Алла

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІ

    Тодорова В.В., Різун Т.М.

    3

    Німенко В’ячеслав

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІІ

    Тодорова В.В., Різун Т.М.

    4

    Сидоренко Яна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    І

    Тодорова В.В., Піддубна Н.І.

    5

    Порхун Дмитро

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    ІІ

    Тодорова В.В., Піддубна Н.І.

    6

    Сушко Аліна

    Оситнязька ЗШ           І-ІІІ ступенів

    9

    ІІІ

    Нагорна І.М.

    7

    Мокрицька Ірина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    І

    Тодорова В.В., Різун Т.М.

    8

    Столярчук Ксенія

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Гончаренко В.М.

    9

    Покаленко Тетяна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІІ

    Тодорова В.В., Різун Т.М.

    10

    Коровіна Діана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    І

    Різун Т.М.

    11

    Сергата Мирослава

    Туріянська ЗШ            І-ІІІ ступенів

    11

    ІІ

    Бондаренко О.І.

    12

    Шадлова Анна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІ

    Різун Т.М.

    13

    Студінська Вікторія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Різун Т.М.

     

    Хімія

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Грек Алла

    Панчівська ЗШ           І-ІІІ ступенів

    7

    І

    Дроздова М.В.

    2

    Отелепко Аміна

    Панчівська ЗШ           І-ІІІ ступенів

    7

    ІІ

    Дроздова М.В.

    3

    Мєдвєдєв Ілля

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    7

    ІІ

    Піддубна Н.Я.

    4

    Абрамов Сергій

    Златопільська гімназія

    7

    ІІІ

    Денисенко А.О.

    5

    Масляна Марія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    7

    ІІІ

    Марінова Л.В.

    6

    Горохова Олександра

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    І

    Щербина В.І.

    7

    Кулініч Світлана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    8

    ІІ

    Картунова Н.О.

    8

    Кушнірова Катерина

    Мартоніська ЗШ  І-ІІІ ступенів

    8

    ІІІ

    Кваша І.В.

    9

    Уманець Максим

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІІ

    Щербина В.І.

    10

    Грек Ірина

    Панчівська ЗШ           І-ІІІ ступенів

    9

    І

    Козак Ю.О.

    11

    Милославський Артур

    Златопільська гімназія

    9

    ІІ

    Денисенко А.О.

    12

    Сидоренко Яна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    ІІІ

    Щербина В.І.

    13

    Гненна Олена

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    І

    Марінова Л.В.

    14

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Денисенко А.О.

    15

    Скиданова Марина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІІ

    Щербина В.І.

    16

    Юхимчук Володимир

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІІ

    Марінова Л.В.

    17

    Коровіна Діана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    І

    Щербина В.І.

    18

    Самченко Любов

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІ

    Щербина В.І.

    19

    Русенко Софія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІІ

    Денисенко А.О.

     

    Фізика

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Білопольський Дмитро

    Златопільська гімназія

    7

    І

    Козяр О.І.

    2

    Абрамова Юлія

    Златопільська гімназія

    7

    ІІ

    Козяр О.І.

    3

    Стрілець Віталіна

    Туріянська ЗШ           І-ІІІ ступенів

    7

    ІІІ

    Кармазін Н.Л.

    4

    Чорна Валерія

    Златопільська гімназія

    8

    І

    Козяр О.І.

    5

    Кулініч Світлана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    8

    ІІ

    Вітко І.Р.

    6

    Орнст Яна

    Капітанівська               ЗШ І-ІІІ ступенів

    8

    ІІІ

    Фінів  Ю.І.

    7

    Ткаченко Катерина

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    І

    Фінів Ю.І.

    8

    Коваль Анна

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    І

    Фінів Ю.І.

    9

    Забажан Євгенія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    ІІ

    Тимошенко В.В.

    10

    Крикотненко Олександра

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    ІІІ

    Ружин Р.М.

    11

    Крикотненко Катерина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    ІІІ

    Ружин Р.М.

    11

    Коровін Денис

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    10

    І

    Ружин Р.М.

    12

    Яковлев В’ячеслав

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    10

    І

    Ружин Р.М.

    13

    Коптєв Олександр

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Козяр О.І.

    14

    Драга Владислав

    Капітанівська               ЗШ І-ІІІ ступенів

    10

    ІІ

    Фінів  Ю.І.

    15

    Юхимчук Володимир

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІІ

    Тимошенко В.В.

    16

    Гуменюк Микола

    Златопільська гімназія

    11

    І

    Козяр О.І.

    17

    Прибіш Віталій

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    ІІ

    Ружин Р.М.

    18

    Украдиженко Сергій

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    ІІІ

    Ружин Р.М.

     

    Інформатика

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Драга Владислав

    Капітанівська               ЗШ І-ІІІ ступенів

    10

    І

    Король О.Л.

     

    Інформаційні технології

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Левченко Леонід

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    І

    Яценко О.Г.

    2

    Миргородченко Ігор

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    І

    Яценко О.Г.

    3

    Журавльов Антон

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    І

    Шевченко А.В.

    4

    Прибіш Віталій

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    І

    Шевченко А.В.

     

    Екологія

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Чебан Яна

    Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    ІІІ

    Дроздова М.В.

    2

    Коптєв Олександр

    Златопільська гімназія

    10

    І

    Денисенко А.О.

    3

    Гриценко Вадим

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІ

    Снісар І.М.

    4.

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    ІІІ

    Денисенко А.О.

    5.

    Железняк Анастасія

    Капітанівська ЗШ               І-ІІІ ступенів

    11

    І

    Скирда Г.М.

    6.

    Геращенко Катерина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    11

    ІІ

    Чепіжак В.А.

    7.

    Русенко Софія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Денисенко А.О.

    8.

    Чорноус Ілона

    Златопільська гімназія

    11

    ІІІ

    Денисенко А.О.

     

    Економіка

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Панфілов Андрій

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    І

    Федоров М.М.

    2

    Дерев’янко Сергій

    Златопільська гімназія

    9

    ІІ

    Гончарова В.А.

    3

    Рибалко Анастасія

    Златопільська гімназія

    9

    ІІІ

    Гончарова В.А.

    4.

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    І

    Гончарова В.А.

    5.

    Покаленко Тетяна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІ

    Федоров М.М.

    6.

    Коптєв Олександр

    Златопільська гімназія

    10

    ІІІ

    Гончарова В.А.

    7.

    Рогова Анастасія

    Златопільська гімназія

    11

    І

    Гончарова В.А.

    8.

    Железняк Анастасія

    Капітанівська ЗШ                І-ІІІ ступенів

    11

    ІІ

    Безвіконна Н.С.

    9.

    Шадлова Анна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Федоров М.М.

     

    Астрономія

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Оберемок Вікторія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    І

    Тимошенко В.В.

    2

    Горбулін Віктор

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    І

    Косташ О.М.

    3

    Покаленко Тетяна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІ

    Косташ О.М.

    4

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    ІІІ

    Козяр О.І.

    5

    Яковлєв В’ячеслав

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    10

    ІІІ

    Ружин Р.М.

    6

    Коровіна Діана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    І

    Косташ О.М.

    7

    Беліченко Владислав

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    ІІ

    Ружин Р.М.

    8

    Котляренко Яна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІ

    Косташ О.М.

    9

    Железняк Анастасія

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11

    ІІ

    Фінів Ю.І.

    10

    Гуменюк Микола

    Златопільська гімназія

    11

    ІІІ

    Козяр О.І.

    11

    Кохан Владислав

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    ІІІ

    Ружин Р.М.

    12

    Украдиженко Сергій

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    ІІІ

    Ружин Р.М.

     

    Англійська мова

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Чорна Валерія

    Златопільська гімназія

    8

    І

    Зарудня А.М.

    2

    Ткаченко Алла

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    8

    ІІ

    Мостова С.Я.

    3

    Мулявко Олександра

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    8

    ІІІ

    Колодяжна Н.В.

    4

    Барвінок Марина

    Листопадівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    8

    ІІІ

    Король О.В.

    5

    Крикотненко Олександра

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    І

    Макаревич В.Д.

    6

    Німчинова Дарина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    ІІ

    Давиденко О.В.

    7

    Пушенко Софія

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    ІІІ

    Величко В.О.

    8

    Коптєв Олександр

    Златопільська гімназія

    10

    І

    Зарудня А.М.

    9

    Лінчевський Олег

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    10

    ІІ

    Величко В.О.

    10

    Гненна Олена

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІ

    Маржан А.В.

    11

    Скиданова Марина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    ІІІ

    Мостова С.Я.

    12

    Журавльов Антон

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    І

    Ващейкін О.А.

    13

    Білопольська Ірина

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Зарудня А.М.

    14

    Чернієнко Єлизавета

    Златопільська гімназія

    11

    ІІІ

    Зарудня А.М.

     

    Французька мова

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Косташ Артем

    Панчівська ЗШ               І-ІІІ ступенів

    11

    І

    Баран О.Я.

     

    Трудове навчання

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Кулініч Світлана

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    8

    І

    Картунова Н.О.

    2

    Шевченко Юлія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    8

    ІІ

    Картунова Н.О.

    3

    Лисенко Ольга

    Златопільська гімназія

    8

    ІІІ

    Давиденко А.Ю.

    4

    Забажан Євгенія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    І

    Іщенко І.С.

    5

    Притула Л.

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    ІІ

    Картунова Н.О.

    6

    Горбуліна С.

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

    ІІ

    Картунова Н.О.

    7

    Шульга І.

    Златопільська гімназія

    9

    ІІІ

    Давиденко А.Ю.

    8

    Порхун Дмитро

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    І

    Рябошапко В.О.

    9

    Уманець Максим

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    9

    ІІ

    Рябошапко В.О.

    10

    Поліщук Олександра

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    10

    І

    Картунова Н.О.

    11

    Денисюк І.

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Давиденко А.Ю.

    12

    Чернієнко Єлизавета

    Златопільська гімназія

    11

    І

    Давиденко А.Ю.

    13

    Білопольська Ірина

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Давиденко А.Ю.

    14

    Кальницька О.

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    11

    ІІІ

    Картунова Н.О.

     

    Правознавство

     

    ПІП переможця

    ЗНЗ

    Клас

    Місце

    ПІП наставника

    1

    Забажан Євгенія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    І

    Давиденко С.М.

    2

    Крєпак Дар’я

    Канізька ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

    ІІ

    Чоботар М.М.

    3

    Німчинова Дарина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    9

    ІІІ

    Давиденко С.М.

    4

    Фільнюк Павло

    Златопільська гімназія

    10

    І

    Бирзул О.В.

    5

    Мохнатюк Володимир

    Златопільська гімназія

    10

    ІІ

    Бирзул О.В.

    6

    Глотова Катерина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІІ

    Давиденко С.М.

    7

    Гненна Олена

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

    ІІІ

    Давиденко С.М.

    8

    Геращенко Катерина

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    11

    І

    Давиденко С.М.

    9

    Коробцова Софія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІ

    Бирзул О.В.

    10

    Гончаренко Валерія

    Златопільська гімназія

    11

    ІІІ

    Бирзул О.В.

    11

    Шадлова Анна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

    ІІІ

    Коваленко І.О.

    12

    Мартинюк Анастасія

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    11

    ІІІ

    Давиденко С.М.

                                                                                                                                                                                   Додаток 2

                                                                                          до наказу відділу освіти

                                                                                      райдержадміністрації

                                                                                      від 25 грудня 2015 року № 357

     

    Графік проведення

    ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

    у 2015/2016 н. р.

     

    з/п

     

    Назва предмета

    Проведення олімпіад

    Дата проведення

    Початок олімпіади

    Місце проведення

    Дні роботи членів журі

    1.       

    Історія

    10.01

    09.00

    НВО № 25

    Кіровоградської міської ради

    10 –  11.01

    2.       

    Українська мова та література

    16.01

    09.00

    НВО № 6

    Кіровоградської міської ради

    16 –  17.01

    3.       

    Математика

    17.01

    09.00

    ЗШ № 16

    Кіровоградської міської ради

    17 – 18.01

    4.       

    Географія

    23.01

    09.00

    НВО № 18 Кіровоградської міської ради

    23 – 24.01

    5.       

    Фізика

    24.01

    09.00

    НВО № 6

    Кіровоградської міської ради

    24 –25.01

    6.       

    Біологія

    30.01

    09.00

    НВК № 26 Кіровоградської міської ради

    30 – 31.01

    7.       

    Інформатика

    31.01

    09.00

    НВО № 6, ЗШ № 4  Кіровоградської міської ради

    31.01 – 01.02

    8.       

    Хімія

    06.02

    09.00

    НВО № 25 Кіровоградської міської ради

    06 – 07.02

    9.       

    Французька мова

     

    07.02

    13.00

    НВК № 34

    Кіровоградської міської ради

    07 – 08.02

    10.   

    Астрономія

    13.02

    09.00

    НВО № 8 Кіровоградської міської ради

    13 – 14.02

    11.   

    Трудове навчання

    13.02

    09.00

    НВО № 18 Кіровоградської міської ради

    13 – 14.02

    12.   

    Правознавство

    14.02

    09.00

    НВО № 20

    Кіровоградської міської ради

    14 – 15.02

    13.   

    Екологія

    14.02

    09.00

    НВО № 24 Кіровоградської міської ради

    14 – 15.02

    14.   

    Англійська мова

    20.02

    09.00

    НВК Кіровоградський колегіум

    20 – 21.02

    15.   

    Інформаційні технології

    21.02

    09.00

    НВО № 6, ЗШ № 4 Кіровоградської міської ради

    21 – 22.02

    16.   

    Російська мова та література

    21.02

    09.00

    НВО № 19

    Кіровоградської міської ради

    21 – 22.02

    17.   

    Економіка

    27.02

    09.00

    НВО № 24 Кіровоградської міської ради

    27 – 28.02

    18.   

    Інформаційні технології

    28.02

    09.00

    НВО № 6, ЗШ № 4 Кіровоградської міської ради

    28 – 29.02

                                            

                                                                       

    Додаток 3

                                                                 до наказу відділу освіти

                                                             райдержадміністрації

                                                                            від 25 грудня 2015 року № 370                                                

     

    Список учнів-учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році

     

    П І П

    Назва навчального закладу

    Клас

    Супроводжувач

     

    Українська мова і література

     

    1

    Чорна Валерія Миколаївна

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

    8

    Кондратенко Н.П. Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

     

    2

    Качур Анна Олексіївна

    Новомиргородська ЗШ

    І-ІІІ ступенів №1

    9

     

    3

    Мокрицька Ірина Олександрівна

    Новомиргородська ЗШ

    І-ІІІ ступенів №3

    10

     

    4

    Коровіна Діана Сергіївна

    Новомиргородська ЗШ

    І-ІІІ ступенів №3

    11

     

    Географія

     

    Сергата Мирослава Миколаївна

    1

    Чорна Валерія Миколаївна

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

    8

    Гончарова В.А.

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

     

    2

    Алямова Аміна Миколаївна

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

     

    3

    Коптєв Олександр Андрійович

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

    10

     

    4

    Гненна Олена Петрівна

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1

    10

     

    5

    Русенко Софія Юріївна

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    11

     

    Математика

     

    1

    Приз Ілона Анатоліївна

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    7

    Мороз О.С.

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

     

    2

    Чорна Валерія Миколаївна

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    8

     

    3

    Бестаченко Єгор Вадимович

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    9

     

    4

    Мохнатюк Володимир Володимирович

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    10

     

    5

    Хохол Владислав Анатолійович

    Новомиргородська ЗШ

    І-ІІІ ступенів №3

    11

     

    Біологія

     

    1

    Стрілець Віталіна Сергіївна

    Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів

    7

    Скирда Г.М.

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

     

    2

    Галушко Інна Віталіївна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

     

    3

    Сташенко Дарина Романівна 

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2

    9

     

    4

    Скиданова Марина Сергіївна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

     

    5

    Железняк Анастасія Андріївна

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11

     

    Екологія

     

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    1

    Коптєв Олександр Андрійович

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

    10

    Скирда Г.М., Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

     

    2

    Железняк Анастасія Андріївна

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11

     

    Хімія

     

    1

    Горохова Олександра Анатоліївна

    Новомиргородська ЗШ          І-ІІІ ступенів №3

    8

    Марінова Л.В.

    Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №1

     

     

     

     

     

     

    2

    Грек Ірина Володимирівна

    Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

     

    3

    Милославський Артур Владиславович

    Златопільська гімназія           м. Новомиргород

    9

     

    4

    Гненна Олена Петрівна

    Новомиргородська ЗШ          І-ІІІ ступенів №1

    10

     

    5

    Коровіна Діана Сергіївна

    Новомиргородська ЗШ          І-ІІІ ступенів №3

    11

     

    Історія

     

    1

    Чорна Валерія Миколаївна

    Златопільська гімназія               м. Новомиргорода

    8

    Коваленко І.О.

    Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №3

     

     

    2

    Дере’янко Сергій Сергійович

    Златопільська гімназія               м. Новомиргорода

    9

     

    3

    Гуменюк Анна Олегівна

    Новомиргородська ЗШ               І-ІІІ ступенів №3

    10

     

    4

    Чорноус Ілона Русланівна

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

    11

     

    Фізика

     

    1

    Чорна Валерія Миколаївна

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    8

    Козяр О.І.

    Златопільська гімназія

    м. Новомиргорода

     

    2

    Коваль Анна Олександрівна

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    9

     

    3

    Коровін Денис Віталійович

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2

    10

     

    4

    Гуменюк Микола Владиславович

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    11

     

    Інформатика

     

    1

    Драга Владислав Сергійович

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11

    Король О.Л. Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

     

    Інформаційні технології

     

    1

    Левченко Леонід В’ячеславович

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3

    10

    Яценко О.Г.

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3

     

    2

    Прибіш Віталій Вікторович

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2

    11

     

    3

    Лінчевський Олег Сергійович

    Капітанівська ЗШ  І-ІІІ ступенів

    10

     

    Англійська мова

     

    1

    Крикотненко  Олександра Василівна

    Новомиргородська ЗШ             І-ІІІ ступенів №2

    9

    Ващейкін О.А.

    Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №2

     

     

    2

    Коптєв Олександр Андрійович

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    10

     

    3

    Журавльов Антон Олександрович

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2

    11

     

    Астрономія

     

    1

    Горбулін Віктор Сергійович

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    10

    Косташ О.М.

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

     

    2

    Оберемок Вікторія Олександрівна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

    10

     

    3

    Коровіна Діана Сергіївна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

     

    4

    Котляренко Яна Іванівна

    Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3

    11

     

    Французька мова

     

    1

    Косташ Артем Олександрович

    Панчівська ЗШ               І-ІІІ ступенів

    11

    Баран О.Я. Панчівська ЗШ               І-ІІІ ступенів

     

    Правознавство

     

    1

    Забажан Євгенія Олегівна

    Новомиргородська ЗШ     І-ІІІ ступенів №1

    9

    Давиденко С.М. Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1

     

    2

    Фільнюк Павло Володимирович

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    10

     

    3

    Геращенко Катерина Миколаївна

    Новомиргородська ЗШ     І-ІІІ ступенів №1

    11

     

    Трудове навчання

     

    1

    Забажан Євгенія Олегівна

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №1

    9

    Картунова Н.О.

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2

     

    2

    Поліщук Олександра Андріївна

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №2

    10

     

    3

    Чернієнко Єлизавета Володимирівна

    Златопільська гімназія  м. Новомиргорода

    11

     

    Російська мова та література

     

    1

    Сидоренко Яна Віталіївна

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3

    9

    Тодорова В.В.

    Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №3

     

     

     

    2

    Мокрицька Ірина Олександрівна

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3

    10

     

    3

    Столярчук Ксенія Романівна

    Златопільська гімназія  м. Новомиргорода

    10

     

    4

    Коровіна Діана Сергіївна

    Новомиргородська ЗШ  І-ІІІ ступенів №3

    11

     

    Економіка

     

    1

    Мохнатюк Володимир Володимирович

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    10

    Гончарова В.А. Златопільська гімназія 

    м. Новомиргорода

     

    2

    Покаленко Тетяна Григорівна

    Новомиргородська ЗШ             І-ІІІ ступенів №3

    10

     

    3

    Рогова Анастасія Олександрівна

    Златопільська гімназія

     м. Новомиргорода

    11

     

    4

    Железняк Анастасія Андріївна

    Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів

    11